Onko jokin ongelma? - Ei.
Ota yhteyttä palveluksessamme!
Tuotteen yleinen tieto:
| Alkuperämaa: | Guangdong, Kiina |
| Merkkinimi: | Maremlyn |
| Mallinumero: | ML-BDA-N1001 |
| Sertifiointi: | Saksan tuottajan vastuun laajennus (EPR) -sertifikaatti |
Tuotteen liiketoimitermineistö:
| Vähimmäistilattava määrä: | 30 kappaletta |
| Hinta: | (≧30)kpl $7 (≧100)kpl $6.5 (≧300)kpl $6 |
| Pakkaustiedot: | Paneelin pakkauskoko: 38*29*7(cm) Bruttopaino: 1kg |
| Toimitusaika: | 20-25 päivää (Joitain tuotteita on varastossa, tarkempaa toimitusaikaa voit ottaa meihin yhteyttä) |
| Maksuehdot: | D/P, T/T, Western Union, Money Gram |
| Toimituskyky: | 8000 kappaletta / kuukausi |
Nopeat yksityiskohdat:
Eri tuotteiden ehdot: kierrossa dekoraatio, auton kierroksen dekoraatiokalvo, Kierroksen Dekoraatiopitkat
Pääasiallinen käyttötarkoitus: Kierroksen koriste asennetaan auton kierrokseen, ja sen päätehtävä on toimia dekorativina elementtinä ja suojata auton kierrosta.
Ydinmääritysparametrit: Paneelin pakkauskoko: 38*29*7(cm) Bruttopaino: 1kg
Kuvaus:
Tämä kierros sopii BYD Dolphinille. Käytetään ABS-materiaalia, joka on joustava ja hajoaa vaikeammin. Pinta käyttää vesituulintulostusprosessia, näyttää kauniilta ja arvolliselta. ABS-materiaalin käyttö tekee tuotteen joustavaksi, se on helppo puhdistaa ja vahingoittuu harvemmin.
Käyttötarkoituksia: Tarkoitettu BYD Dolphin:lle
Tekniset tiedot:
| Tuotteen koko | 32*24 *2cm |
| Pakkauskoko | 30*29*7 cm |
| Bruttopaino | 1 kg |
Kilpailuetu: ABS-materiaalin käyttö, joka on joustava ja hajoaa vaikeammin, pinta käyttää vesituulintulostusprosessia, näyttää kauniilta ja arvolliselta
Tag: Sähköauto, Tarkoitettu Dolphinin Sisustuslisäkkeisiin.
Jos sinulla on ehdotuksia, ota meihin yhteyttä
Ota meihin yhteyttä
Tekijänoikeus © Guangzhou Yangdugang Auto Accessories Co., Ltd. Kaikki oikeudet pidätetään - Tietosuojakäytäntö